11 kommentaari

M
Mirjam  /   13:44, 13. okt 2017
Poisid kellel pole õiget pulka, ärgu tulgu meie hulka.
S
sulakuld  /   10:43, 12. okt 2017
vana hea ehitaja vahetas töökohta ja teises kohas astus ametisse objektijuhina, naised põgenege selle mehe eest
Ü
ükskeegi  /   08:05, 12. okt 2017
5. Ära iial rahuldu keskpärase seksiga!
Ahah, kui muud ei saa, siis "kuulsaks" ikka saab.
K
Kas töökohta ei tohigi enam vahetada :D See on väga haige. Sama võiks siis öelda, et ära kunagi vaata madalapalgalist naist..  /   01:34, 12. okt 2017
Madalapalgaline naine(isegi ilus), kel pole kõrgharidust on tänapäeval tõesti joodikutest ja luuseritest meeste saak. Ühesõnaga kui kodust pole neid tarkusi kaasa antud, siis on kasvatus juba puudulik ja edaspidine läheb enamusel juhtudest ka sinnasamusesse.
See meeste ja naiste vastandamise teema, mis see tegelikult siin on pole tegelikult haritud inimeste teema. Aga harimatud ammutavad suhete kohta informatsiooni horoskoopidest ja muusdest esoteerilistest allikatest.
Igatahes edu koikidele roosadele barbidele ja helesinistele kennidele.
.
...sina rr  /   20:45, 11. okt 2017
kõige hullem viga on see,kui abielluda ja elada koos joodikuga.
A
Aga need asjad  /   20:06, 11. okt 2017
Mis siin välja toodud, kehtivad väga hästi naiste kohta samuti. Meritäht voodis- seks pole isegi keskpärane. Vestluskaaslane kehv- mees peab pidevat vingumist kuulma ja vastu ei ütle midagi. Töötu või vahetab töökohta- kas on nn kullakaevur või pole mõtteski tööle minna.
N
Nojah  /   18:59, 11. okt 2017
Aga naised - kas teie ise olete kõik ikka ja alati tippkvaliteedis?! Sellise 10 suhtekäsu järgimiseks olete ikka valmis vastu andma samas väärtuses?! See muidugi ei tähenda, et abielluda tuleks lorudega.
M
Mike  /   21:40, 11. okt 2017
Huvitav jah, et kuhu netileheküljele ka ei läheks, siis ikka vaatab vastu teema "põgene, kui mehel on need jooned v puuduvad need iseloomuomadused". Kas kõik siin elus on perfektne ja perfektsed. Saan aru, vägivaldse, petise ja joodikuga pole tõesti mõtet kooselu alustada, aga kogu aeg käib mingi ideaali tagaajamine. Millal mõistetakse, et iga inimene on kordumatu, huvitav ja samas ka arenemisvõimeline.
A
Aastate välimääraja  /   18:30, 11. okt 2017
No sellega on nii ja naa. Kui naine on 18-25, siis valib tema mehe ja mees peab veel pealegi maksma (teeb sageli välja, peseb nõud, viib prügi välja jms). Mees armub nooresse naisesse kõrvuni ja naine teeb mehega mida heaks arvab.
Kui naine on 25-35, siis on see nii ja naa - naine valib ja mees nõustub, mees valib ja naine nõustub, sest mõlemad juba teavad, mida elult ja kaaslaselt ootavad. Atraktiivsus väheneb, elumured on kukil, otsitakse kindlamat suhet. Tehakse kompromisse.
Kui naine on 35+, siis valib mees naise. Naine võib küll mehele ära öelda tema armastuseavalduse, aga ta ise enam mehele sõrmust sõrme ei pane, kui too ei taha. Ei aja enam mehe pead segi, sest eeldatavalt mees siis juba 40+ ja teab täpselt, kellega ülejäänud elu veeta soovib.
Kui naine saab 45+, siis peab ta juba ise peale maksma, kui endale head meest soovib leida (koristab, teeb süüa, peseb pesu - elu on ka nii ilus ja turvaline)*. Kui naisel on üks alaealine laps, siis lahuta numbritest viis aastat. Kui on kaks last, siis lahuta numbritest kümme aastat.
* Kehtib normaalsete, hea füüsisega ja asjalike meeste puhul, mitte joodikutest või muidu logardite puhul.
K
khmm  /   15:02, 11. okt 2017
Sorry naised, aga teie ei vali meid vaid meie valime ikka teid.
A
arvaja  /   18:45, 11. okt 2017
Aga kui su välja valitu sind seenele saadab? Ikka arvad, et oled sina valija?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis