Kui soovid oma ellu pikaajalist suhet, siis on mõned teemad, mis tuleks kaaslasega selgeks rääkida juba suhte alguses.

Sageli on tabuteemad sellised, millest rääkima hakkamine on keerukas, kirjutab Your Tango.

Rahusta end sellega, et kuigi jutt on ebamugav, loob nende teemade arutamine eelduse selleks, et teie suhtest võiks asja saada.

Siin on viis teemat, mida tõsist suhet otsides oma kaaslasega arutama peaks:

1. Esimesel kohtumisel tuleks eksidest ausalt rääkida.

2. Tõstata teema, mis on sulle oluline. Kui oled huvitatud poliitikast, siis võta see juba esimesel kohtingul käsile. Sa ei taha ju aega raisata inimese peale, kellega vaated lahknevad.

3. Räägi oma eesmärkidest ja kohtingu eesmärkidest. Äkki sina otsid püsisuhet, aga tema tahab ainult natuke lõbutseda...

4. Kas sa oled mu kallim? Kui käite kohtamas, siis kipub aeg kiirelt mööduma. Järsku avastate, et olete terve aasta ühele inimesele pühendanud, kuid ei teagi, kas olete kallimad? 

5. Rääkige oma vigadest ja tegudest, mida kahetsete. Kõik me teeme vigu, kuid vähesed oskavad neist õppida või julgevad vigu tunnistada.

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
siis  /   19:33, 11. okt 2017
parem hoopis anda kohe küsimustik, las vastavad , tegelikult on mehed ja naised nii erinevad, et nii ei saa mingit sobivat tulemust.
M
mmm  /   19:23, 11. okt 2017
"1. Esimesel kohtumisel tuleks eksidest ausalt rääkida."
Kas pole mitte üldine tava, et eksidest väga ei räägita ? Kui, siis väga pinnapealselt ala stiilis, et jah mul on mõned varasemad suhted ka olnud ja sellega piirdub.
Kes ikka tahab kuulata vastaspoole suhtestatistikat ?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis