Kas oled värskes suhtes või igatsed partneriga lihtsalt vaheldust - nädalalõpp on suurepärane võimalus selle kogemiseks! Muutke nädalavahetus kirglikuks ja põnevaks!

Käsikäed sügiseses pargis jalutamine ja segamatu seks rutiinist eemal - Metro jagab 10 soovitust, kuidas nädalavahetusel kallimaga armurõõme nautida.

1. Sihtkoht

Selleks ei pea sugugi olema roosidega kaetud voodi! Hoopis vastupidi! Kui tahate nädalvahetusel lõbutseda, siis põgenega hotelli või motelli. Te ei vaja muud, kui oma kuuma ja kirglikku kallimat, pudelit kihisevat ja aktiivsust!

2. Reis romantikasse

Kui raha ja võimalusi jagub, siis võite põrutada ka linnast või suisa koduriigist minema. Ära vali kõige tüüpilisemat, vaid mõtle laiemalt. Äkki tahaksite kallimaga vaadelda virmalisi Islandil või nautida täiskasvanutele mõeldud vallatlusi Amsterdamis?!

3. Koht olgu seksikas

Loobuge tüüpilistest peatuspaikadest ja proovige midagi intiimsemat - mõni eripärane butiikhotell?!

4. Lühidalt ja kirglikult

Vürtsika nädalavahetuse saladus peitub kiirest ja kirglikus vahelduses. Mida lühem on vahepeatus, seda kirglikum see on! Lisaks jagub tööinimesel energiat, et üldse voodilinade vahel hullamisse panustada.

5. Ei mingit infot

Ei telefoni, sülearvutit, tahvelarvutit ega miskit muud! Kogu tehnoloogia tuleb jätta maha! Leidke see 48 tundi, et kuuluda vaid teineteisele!

6. Vaheldus

48 tundi seksida on liig, mistõttu on vaja hetke ka enda kogumiseks ja ehk isegi kallimast eemale pääsemiseks. Mõni kehahoolitsus või hotelli poolt pakutav teenus võib siin abiks olla.

7. Löö end üles!

Seksikas pesu ja uus kleit - pane kõik mängu!

8. Toit

Kui voodis teile toiduga mängida ei meeldi, siis sealt pause tehes - prooviga mõnda head restorani või lubage midagi teistsugust.

9. Ilma piirideta

Oleneb, et kui avatud ja julge sa oled, aga sügislehtedes kallimaga nahistamine võiks kirge teie suhtesse tuua küll! Minge koos stripiklubisse või täitke mõni fantaasia.

10. Ühe miili klubi

Kui tahad riski ja elevust, siis lennureisi korral võite proovida kaaslasega pääseda ühe miili klubisse. See eeldab siis seksimist lennukis...

Jaga artiklit

8 kommentaari

P
Praktik  /   09:54, 13. okt 2017
Liialdate oma seksiga. Kui palju sa ikka seksid, üle poole tunni läheb juba igavaks ja mehaaniliseks. Teed hommikul ühe rahmaka, sellest piisab päevaks. Võib ju end sundida veel paariks rahmakaks aga see ei ole enam see, mis esimene. (Minu märkus ei käi teismeliste kohta).
K
Kriteeriumid peaaegu täidetud   /   08:33, 13. okt 2017
Kui lähete seenele ja ei võta telefoni kaasa. Kui märkate eriti seksikat kärbseseent eriti seksikal samblal, võite katsetada, ehk tuleb kirglik veerandtund. Kui seda ei tulnud, sööge punane kärbseseen kahekesi ära, siis onlootust mõlemal nähe seksikaid haldjaid ja ükssarve ja küllap tärkab ka taas seksiisu,

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis