Pilt on loole illustreeriv. (PantherMedia / Scanpix)

Indoneesi nooruslikku naist peetakse oma teismeliste poegade sõbratariks. Oma abikaasa kõrval näeb ta välja aga nagu noor armukes. Sa ei arva iial ära, kui vana see naine on!

Pupsa Dewil on meeletu hulk jälgijaid Instagrami kontol just seetõttu, et naine näeb uskumatult nooruslik välja, vahendab The Sun.

Ometigi šokeeris ta hiljuti oma fänne, kui tähistas oma sünnipäeva. Asi selles, et keegi  suutnud uskuda, et naine sai 50-aastaseks.

Pupsa Dewil ise usub, et tema välimuse taga on õige trenn ja tervislik toitumine.

Sünnipäeval tehtud fotol on õnnelik naine oma poegade keskel, kuid tõesti näib, et kaunis ema on pigem Dennise ja Danieli eakaaslane.

Uskumatu!

Vaata SIIT!

 

MOMMY'S PRAY for SONS @hadigenetics @dennishadi @alexdanielhadi ~ edisi OCTOBER 2017 . Tuhan yg Maha Baik... Terimakasih dan Puji syukur atas penyertaan dan berkatMu yg selalu mengalir menyertai keluargaku, terutama kepada anak anakku (Dennis dan Daniel)... . Senang, bangga dan bahagia sekali melihat anak anakku sehat, rukun, bahagia dan makin maju usaha healthy cateringnya @hadikitchen_id ... . Setelah berhasil dg baik di jakarta, mulai tgl 2 oktober17 Hadi Kitchen mulai memperluas coverage nya di daerah Tangerang dan sekitarnya dg membuka Hadi Kitchen di Serpong... . Semoga bisnis anak anakku terus semakin mantap melaju karena berkatMu yg selalu mengalir dan menyertainya tidak berkesudahan🙏 . Setiap saat dan selalu, Mama berdoa semoga Tuhan selalu menyertai, memberkati anak anakku di setiap langkahnya, usaha dan karyanya, shg selalu sukses dan bahagia🙏 . Tuhan...terimakasih juga atas perlindungan, kesehatan, keselamatan serta berkatMu kpd kami sekeluarga. Semoga Tuhan senantiasa menyertai kami, sekarang, selalu dan sepanjang masa🙏 . Demi nama Bapa, dan Putra, dan Roh Kudus..Amin🙏😇 . #MommysPrayForSons #EdisiOctober #HadiGenetics #DennisHadi #DanielHadi #HadiKitchen #HadiFamily #MamaHadi #MamaHadiAtFifty #ProudMommy #MamaHadiDiary #01October2017

A post shared by Puspa Dewi (@puspadewihc) on

 

"PapaHadi" Birthday Lunch ❤ . #PapaHadi #birthday #birthdaylunch #53yearsold #15october2017

A post shared by Puspa Dewi (@puspadewihc) on

Jaga artiklit

1 kommentaar

N
need...  /   16:45, 20. okt 2017
asiaadid ju näevadki uskumatult nooruslikud välja ja pole ime, et see pupsik on omale iluoppe lasknud teha. Kui nii, on tegemist õnnestunud iluoppidega, sest tulemuseks on tõesti 30a noorem naine, mitte mingi iluoppide tulemusel tekkinud krokodill!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis