Istud küll kaaslasega õhtuti kõrvuti voodil, kuid kirg ja iha on kuhugi kadunud. Kas süüdistada pimedat aega või stressi? Põhjuseid võib olla teisigi!

Portaal Womens Health toob välja seitse veidrat põhjust, miks teie seksiisu on kadunud.

1. Hoiad pahameelt ja rahulolematust endale

Öeldakse, et tülis ja halvas tujus ei tohi magama minna. Tunnete peitmine võib viia sinult iha ja kire kaaslase vastu.

2. Järjepidev televiisori vaatamine

Kas vaatate õhtul kaaslasega järjest mitut seriaali või tellite mõne filmi? Kuigi pime aeg seda tegevust soodustab, siis diivanil lösutades ja televiisorit vaadates võid olla kindel, et armuelu jääb soiku. Õigem oleks eelistada sporti või liikumist.

3. Soolased näksid

Liiga soolase ja raskesti seeditava toidu tarbimine viib samuti sult igasuguse kire. Kui tahad kaaslasega seksida, siis vali söömiseks miskit kerget, mis ei tekitaks uimasust, raskust ja väsimust.

4. Te ei seksi

Usu või mitte, aga kui sul pole tuju seksida, siis võibki asi olla selles, et sa ei seksi. Mida rohkem seksid, seda rohkem seda tahad.

5. Ei mingit eneserahuldamist

Masturbeerimine on vajalik, et suguiha säiliks.

6. Alkohol

Kuigi arvame, et juues muutume vabamaks ja enesekindlamaks, kuid alkoholist pole abi. Alkohol enamasti pigem vähendab meie iha, kirge ja võimekust voodis.

7. Te ei räägi seksist

Vaikimine sel teemal võib anda tagasilöögi voodielule. Rääkimine võiks ju vabalt olla osa eelmängust, kuid aitaks tõenäoliselt kaasa ka sellele, et saaksid teada, mida su kallim seksis eelistab.

Jaga artiklit

3 kommentaari

A
Aino Pärnust  /   18:28, 2. nov 2017
Kuna sain teada et mu elukaaslane armukest pidas, seksis ja salgas, varjas ja valetas, siis ta minult karistuseks seksi ei saagi.Rahad võtan vastu küll.
E
ei mõista  /   08:17, 2. nov 2017
miks seksi nii väga pealesurutakse joma asi kui mulle ei meeldi ,siis ei seksi ja kõik .pole kunagi puudust tundnud sellest tegevust vastikust tekitab see pidev seksi jutt ,kas tõesti teemasid ei jagu

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis