Et tuua tähelepanu erinevate kehade, kujude ja suurustega naiste ilule - naised heitsid riided seljast ja määrisid oma ihu litrite, sära ja sätendusega kokku. Kas sina julgeks?

Üks grupp sõbrannasid otsustas Austraalias, et nemad tahavad tähistada ja näidata maailmale, et iga naine on ilus, vahendab The Sun.

Nad korraldasid fotosessiooni, kus osalesid ihualasti, ihu katmas vaid sära ja sätendus.

Kõik see juhtus esimest korda 2016. aasta novembris, mil naised seda vabadust ja ilu nautisid. Kuna toona tehti pildid isekeskis ja kesisema fotoaparaadiga, siis seekord võeti asi suuremalt ette - professionaalne fotograaf ja ilus võtteplats! Sealt sai alguse nende ja fotode teekond, et seda ilu ja usku ja teistega maailmas jagada!

Kas sinus oleks julgust, et oma ilu sellisel viisil maailmaga jagada?

Vaata SIIT ja  SIIT!

 

Check it out guys! @mashable has featured us! The link is in the bio for a closer look at the article! #positivelyglittered

A post shared by Positively Glittered (@positivelyglittered) on

Jaga artiklit

8 kommentaari

M
Moderaator korjas ära.   /   21:50, 14. nov 2017
Kui kirjutasin, mis juhtuks mõne mehega, kes oma alastioleku ilu tahab maailmale demonstreerida. Ja kuidas sellesse ühiskonna poolt suhtutaks ning võimude poolt reageeritaks. Siis kuulus see otsekohe modereerimisele. Nii et ei maksa sugude vahelisest võrdõiguslikkusest lobiseda, tsensuur korjab kohe ära.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis