Liis Haavel (TAIRO LUTTER)

Harju maakohus vaeb neljapäeval Liis Haavelina tuntud, ja praegu Elois-Catherine Haaveli nime kandva kelmi uues süüasjas sõlmitud karistuskokkulepet.

Alates juunist vahi all viibiva Haaveli karistuslepe näeb tõenäoliselt ette osaliselt reaalse vangistuse, mille kinnitamise või mitte kinnitamise otsustab kohus, kirjutab ERRi uudisportaal.

Septembris toimunud eelistungil määras kohus Haaveli kohtuprotsessi tuleva aasta 2. oktoobrile, kuid nüüd võib kriminaalasi laheneda kokkuleppemenetluses.

Uurimisandmetel esines 38-aastane Haavel sotsiaaltöötajatele kannatanute sugulasena ja kasutas ära eakate meeste tervislikku seisundit ning võttis nende pangakaartidega nende kontodelt välja ligi 50 000 eurot.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo pidas Haaveli kahtlustatavana kinni 1. juunil ning prokuratuuri taotlusel ja kohtu loal ta vahistati.

Jaga artiklit

47 kommentaari

R
Room  /   14:31, 15. nov 2017
Vaid Haavel ise teab, palju ta seekord vabaduses olles tegelikult "teenis". Kindlasti ei ole 50000 kogu tema seekordne sissetulek. Nõukaajal nimetati temasugust retsidivistiks ja temasugusega ei peaks sõlmima mingeid kokkuleppeid, vaid karistma täie rauaga. On juba aeg.
M
MART  /   09:40, 15. nov 2017
tr...küll, see j...irvitab täiega kõigile näkku ja te kohtunikud ei paned teda aastateks kinni ?? mida te nuumate teda, pange mingi 20a ära kõik, näha on, et sellised ei MUUTU
Ol lehele, mis ajast sellised sõnad lühendid nagu t.... ja j....ropud on ?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis