Põhja prefektuuri kriminaalbüroo seksuaalkuritegude ja lastekaitse grupp tuvastas, et endine politseinik Sergei Kapustin astus alaealiste tüdrukutega korduvalt anaalsesse ja vaginaalsesse suguühtesse. Ta maksis tüdrukutele naudingute eest raha ning pakkus ka kokaiini ja alkoholi.

Kriminaaluurimine tuvastas, et kokku keelitas Kapustin seitset 15–17-aastast tüdrukut, kellest osaga oli vahekorras, mille eest maksis 50–150 eurot. Ta pakkus tüdrukutele ka kokaiini ja alkoholi ning neiud võtsid pakutu vastu. Uurimine tuvastas, et Kapustin teadis tüdrukute vanust.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

56 kommentaari

T
täiesti tavaline  /   23:35, 15. nov 2017
tegevus meil siin Eestis ja ega keegi neid tüdrukuid ka sundinud, ikka ise olid nõus ja pole enam 10a. et ei tea mida see sex tähendab. Legaliseerige prostitutsioon ja kõik on õnnelikud. 14a. on lubatud meie seaduste järgi sexida ja lõpetage juba see alaealiste jutt ära kui ise voodi ronivad.
D
droon  /   22:04, 15. nov 2017
eesti lastekaitse psuhholoog on ulbed valetajad teevad samuti vooraste lasteka jälitavad käperdavat ahaistavad käivat vooraste kodutes lapsi roovimas ajavad lastele pea pesu aju pesu

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis