Sahar Tabar on 19aastane iraanlanna, kes on väidetavalt  käinud enamal kui 50 ilulõikusel. Noore naise soov on näha välja kui Angelina Jolie.

Sahar on oma eesmärgi nimel kehakaalust kaotanud 40 kilo, vahendab The Sun. Tütarlaps on pärit Tehranist ning väidab, et on Jolie üks suurimaid fänne ning valmis kõigeks, et talle sarnaneda.

Info Sahari kohta on aga mitmel pool vastuoluline. Thewildchild.co.za kirjutab, et tema vanusest kõneldes on nimetatud numbrid 19, 22 ja 29. Samuti pole teada, kust tuleb ilulõikustele kuluv raha. 

The Sun väidab, et ametlikku kinnitust naise lõikustele pole, mistõttu võib tegemist olla oskusliku meigi või koguni maskiga.

Teda Instagramis kommenteerinud inimesed nähtud vaatepildist vaimustuma ei kipu. Näiteks võrdleb üks Instagrami kasutaja Sahari kaheksa kuud kõdunenud laibaga. 

وحشي تر از اونيم كه رامم كني..!👅🖕🏻

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

باهامه كل تهران..!👅🖕🏻

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Nemibakhshamet..!❤️

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Jaga artiklit

108 kommentaari

K
karikatuur  /   17:31, 4. dets 2017
on karikatuur. Seda on see pilt kohe kindlasti. Küsimus, kas see on ka tõepärane uudis, jääb minu jaoks lahtiseks. Hästi ei usu. Kui sealmaal mõni arst kellegi näo raha eest niiviisi ära rikub, siis ta kaua ei ela.
F
fantoom  /   08:38, 4. dets 2017
äge

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis