7 kommentaari

N
Nii lihtne ju ongi :)   /   21:39, 8. veebr 2018
Ma sattusin hiljuti lugema:
Kui sulle tundub, et kõigi teiste naised on ilusad, hoolivad, rõõmsad, naljatlevad, särasilmsed mitte nagu sinu oma, siis neil naistel on vedanud meestega, mitte nagu sinu omal...
P
Piisab ühest  /   18:56, 8. veebr 2018
tegevusest: naine süüdistab meest ahistamises.
A
alice  /   11:50, 8. veebr 2018
Pealkirjas naise asemele mees ja sobib ka väga hästi. Ju see ikka vastastikune ole..., aga kui vastatakse, et ma ei lase end sellest häirida...siis on mõtekam minna kummalgi oma teed, sest elada vaid mugavusest ja tahtest jääb paraku väga väheks. Vaja on veel armastust, hoolivust, rõõmu, naeru... Või veel hea ütlus: tead kallis, alati, kui ma võõraid naisi vaatan, siis ma alati mõtlen, kui ilus naine mul on ja siis käiakse sellele päevas mitu korda kinnitust otsimas iha.ee lehel :))) Või siis vabandatakse: ma olen ju mees :))) Ei ole nii, et naine kaotab huvi - mees on lihtsalt laisk ja mugav pingutama ja miks peaks siis nainegi. Ükskõiksus muudab naise närviliseks, aga hoolimine teeb ta õrnaks. Iga mees omab seda, mida ta välja teeninud. Ja nii lihtne see ongi. Naine on palju lihtsam, kui mees arvata oskab. Täpsustus - armstatud naine.
N
naine  /   08:16, 8. veebr 2018
Miks peab koguaeg proovima ja suhtest suhtesse hüppama? Vähe kerglane ei ole??
V
veelkord  /   20:48, 7. veebr 2018
milleks pead murda kui keegi sind ei märka, no siis ela üksinda, keegi ei pane sind vägisi mehega kokku elama. Üksi on just kõige lahedam, räägin omast kogemusest.
O
on  /   22:55, 7. veebr 2018
suuresti tänu sellisele mõtlemisele ka meie riik tühi järelkasvust...miks ei taheta enam pingutada, hoolida, teha tööd selle nimel, et sust jääks maha mitte sületäis asju siia ilma aga ka taretäis järglasi, kes su edenemistest hoolisid ja seda kõike lihtsalt ei kaota ajahõlma vaid edastatakse kogemusi jms. edasi järglastele. Kui pole ühele vastuarmastust antud siis see ei tähenda, et ei võiks teisega proovida, otsida oma nagu üteldakse ja küll leidub igale pütikesele kaas ka juurde.
T
to on  /   13:58, 11. veebr 2018
Võta kahe aeruga paat ja pane kummalegi aerule sõudma üks inimene. Vaata, mis saab kui üks ei sõua või sõuab siis kui mugav tundub või meelde tuleb või eeldabki, et teine peab paadi üksi otse hoidma ja edasi viima... Kaua sa jaksad või mis hinnaga sa jaksad...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis