34
fotot
Moelooja Mariliis Niine (Rein Leib)

Nädalavahetusel Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutaja üritus oli tõeliselt meeleolukas ja publikurohke. 

Laupäeval, 10. märtsil sai nautida Tartu Kaubamaja moeshowd, mille stilistiks oli Ivo Nikkolo disainer Britta Laumets ning lisaks pani stilist ja laulja Johanna Eenma kokku enda show Kaubamaja rõivavalikust.

Moelooja Mariliis Niine (Rein Leib)

Laupäeva erilisim show näitas tulevikumoodi stilisti ja moelooja Mariliis Niine pilgu läbi.

Laval olid EKA moetudengite Anni Kivisto & Kirke Talu, Kristel Kuslapuu, Brita Liisa Brutuse, Anne-Liis Puhki, Tauri Västriku, Mari-Ly Kapi, Katrin Aasmaa, Eva Kõrvase, Cärol Oti, Külli-Triin Laaneti, Liisa Soolepa, Mariliis Niine, Kertu Kivisiku ja Kristiina Jeromansi rõivad, lisaks kandsid modellid spetsiaalselt laupäevaks laboris kasvatatud seenenahast ja –viljalihast valminud peakatteid ja aksessuaare, mille autoriks oli Mariliis Niine. 

Vaata moegaleriid!

Kuidas meeldib?

Jaga artiklit

7 kommentaari

.
...  /   10:02, 23. märts 2018
need siis klounietenduste tegelastele vist mõeldud ja osad spasse mõnulemiseks, et viskad saunast tulles ümber ja soojal lebol lebotada, irwwww.
.
...  /   09:59, 23. märts 2018
issand mis õudukaid, ka müügis on rohkem hilpe tekkinud kui riide moodi tooteid.Milleks küll pahna tehakse, veel materjalid osad ka sünteetilised, mis allergilised ja naha märjaks ajavad, jubedusi küll, varem oli ikka midagi normis ka valida, nüüd järjest hullemaks läheb.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis