Rase naine tegi ebameeldiva avastuse, kui avastas, et tema kallim magatas nende kodus oma eksi.

Peagi sünnitama minev naine otsib abi ja nõu internetist, mida ta peaks tegema truudusetu mehega, vahendab The Sun.

Naine kirjutas Mumsneti portaali, et mees kutsus sõbrad nende juurde jalgpalli vaatama. Ta ise seltskonda ei jäänud, vaid lõpetas mõned tööasjad ja vajus südaöö paiku magama.

"Mu mees ei tulnudki voodisse. Läksin öösel pissile ja arvasin, et mees lösutab diivanil, kuid leidsin ta meie kõrvaltoast teise naisega voodist," kirjeldab naine, kuidas ta mehe eksi kaisust tabas.

Raseda naise sõnul oli ta liialt šokeeritud, et paarikest isegi äratama minna. Paremaks ei teinud asja ka see, et mees väitis hiljem esiti, et magas teleka ees. Kui naine nähtut tunnistas, siis täpsustas mees, et oli purjus ja jäi videoid vaadates eksi kaissu magama. Lisaks polevat mees tahtnud öösel oma magavat ja rasedat kaasat äratada.

Naine küll usub, et mehe ja eksi vahel midagi enamat ei olnud, kuid tunneb end ikkagi juhtunust puudutatuna.

Veebilehel Mumsnet postitust näinud lugejatest osa arvas, et mees ei austa oma rasedat naist. Teised pakkusid, et naine ise hormoonide tõttu liialdab. Jätta või mitte?

Mida soovitaksid talle sina?

Jaga artiklit

31 kommentaari

J
Juhan.  /   08:24, 12. apr 2018
See on see v-viha mis ei lase rahulikult elada.
I
Inimesed ongi valdavalt reeturid kahjuks  /   14:31, 11. apr 2018
Elu ongi selline paraku, et MITTE ÜKSKI mees ega naine ei ole kunagi 100% usaldusväärne! Mitte kunagi ei tea, millal reeta võib - ja ENAMASTI reedetakse...ükskõik, kas siis tuleb kunagi välja ka või mitte, aga suuremal-väiksemal määral praktiliselt kõik inimesed maailmas reedavad oma kaaslast/kaaslasi..:( Kui reetmiseks valmis ei ole, ei ole vaja kunagi ühtegi suhet luua, rääkimata lapse/laste saamisest. Lapsi tuleb ka saada alati selle teadmisega, et see, kellega lapse või lapsed saad, VÄGA SUURE tõenäosusega petab sind varem või hiljem, ükskõik, kas oled naine või mees. Tõelist truudust on üle terve maailma nii vähe, et neid inimesi saab ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis