Inglismaal avastas naine, et tema armastatud mees on viis aastat nautinud prostituudi teenuseid. Mida šokeeritud kaasa tegi? Pani oma 30 aastat kestnud abielu proovile ja hakkas mehelt samuti seksi eest raha nõudma!

Naine otsustas mehe valikutest eeskuju võtta, mistõttu hakkas samuti oma mehelt vahekorra eest raha nõudma, kirjutab The Sun.

Iga kord, mil abikaasad seksivad - mees peab tasuma naisele 46 eurot.

Alandatud naine uskus, et tema abielu on õnnelik, kuid seda vaid eelmise aasta novembrini, mis mehe saladuse avastas. Ta leidis pudelikese poppersiga, mida seksis lihaste lõdevestajana kasutatakse. Seejärel helistas ta ka mehe telefonist leitud võõral numbril, mis viis ta massaažisalongini.

Nii oli ta sunnitud tegema HIV-testi, kui selgus, et ta mees aastaid külastanud prostituute ja tarbinud ka narkootikume.  

Naise sõnul avastus šokeeris teda, kuid ta otsustas oma abikaasale andestada. Ometigi ei jätnud ta meest karistuseta. Ta nõuab mehelt iga vahekorra eest sama summa, mis mees alati prostituudile tasus - 46 eurot.

Ta ei ole kindel, kas ta kunagi suudab veel oma meest usaldada ja reetmisest üle saab.

"Ma ei suuda teda usaldada, kuigi ta peaks olema see üks ja ainus, keda ma usaldada saan," selgitab ta, et alati mehe lahkudes tabab teda ärevus. Ta kahtlustab endiselt, et mees võib minna mõne prostituudi juurde.

Jaga artiklit

18 kommentaari

E
Ei saa kindel olla  /   08:18, 17. apr 2018
keda mees edaspidi oma raha ette valib
S
suss  /   22:56, 16. apr 2018
Suht tuttav lugu..

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis